Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Úvod

Nově vybudovaný Penzion Rita v Lišově je vzdálený pouze 9 km od Českých Budějovic směrem na město Třeboň a Jindřichův Hradec. Nabízíme 5 ubytovacích jednotek ( 16 osob pevné lůžko + 3 x rozkládací křeslo jako přistýlka ) vybavených vlastní kuchyní i vlastní koupelnou a pokoj č. 5 má vlastní INFRASAUNU. Po domluvě možnost parkování motorek v uzavřeném a uzamčeném prostoru.


Penzion RITA Lišov u Českých Budějovic

Penzion Rita je umístěn v centru města Lišov, který se nachází na hlavním tahu mezi městy České Budějovice (9 km), Třeboň (12 km) a Jindřichův Hradec.

Každý pokoj, apartmán má svůj vlastní kód. Vstup do penzionu, apartmánů, pokojů a kolárny je umožněn po zadání kódu. Aktuální kód zasíláme v den nástupu do penzionu SMS zprávou. Veškeré pokoje a apartmány mají kompletně vybavenou kuchyňskou linku s digestoří a varnou deskou, kávovarem, varnou konvicí. Vlastní koupelnu se sprchovým koutem ( ručník, osuška, předložka ke sprchovému koutu, mýdlo, šampon, sprchový gel ), umyvadlem nebo umyvadlem + skříňkou, zrcadlo se zvětšením, fén ,záchod ( toal. papír ). Součástí apartmánu je televize,  klimatizaci a zdarma WIFI připojení, skříně, věšák na oděv. Pokoj č. 5 je vybaven INFRASAUNOU. Penzion má k dispozici i 2 apartmány čtyřlůžkové, kde vám po dohodě připravíme dětskou postýlku včetně vybavení pro miminko (1x skládací), dětskou vaničku, nočník. Součástí pokoje je přebalovací komoda. V penzionu jsou koše na tříděný odpad. Ostatní informace k penzionu vám na požádání rádi sdělíme. 

Vzhledem k lokalitě vyzývající k cyklovýletům je pro každého návštěvníka k dispozici kolárna. Na cyklovýlety vám zapůjčíme i chladící tašku. Po domluvě pro motorkáře možnost parkování motorek v uzavřeném a uzamčeném prostoru.

Návštěvy nedalekých dvou ZOO a zámků + wellnessu v Lázních  Třeboň i v zimním období jsou pro naše hosty v penzionu pěkným a zajímavým zpetřením pobytu. 

Rezervace ubytování
-

INFO PRO MOTORKÁŘE: po domluvě možnost parkování motorek v uzavřeném a uzamčeném prostoru.

Parkování aut u penzionu na veřejné komunikaci. 

Zdraví a bezpečnost - COVID 19

V penzionu jsou dodržována všechna bezpečnostní opatření nařízená místními úřady

Dozvědět se více

  Novinky pro rok 2023

  Restaurace Tandoor České Budějovice - sleva 15%
  Po domluvě možnost parkování motorek v uzavřeném a uzamčeném prostoru. Od 1. 4. 2023 můžete u nás zakoupit vína z jižní Moravy. Jedná se o oblast Pálava - Perná. Benefity pro ubytované v Penzionu Rita: 3x noc a více - voucher 15% sleva do indické restaurace Tandoor České Budějovice. 5x noc a více (min. 2x osoba) - 1 láhev (0,7l) vína z oblasti Pálava za pobyt
  26.4.2020

  Ubytování pro FIRMY A MALÉ SOUKROMÉ AKCE

  Ubytujeme vaše zaměstnance. Možnost pronajmout pokoj na 2 - 4 hod.Cena dohodou
  Ubytujeme vaše zaměstnance. Pronájem pokoje na malé soukromé akce (2 - 4. hod.). Cena dohodou
  22.10.2019

  Rytectví Rita

  Provádíme rytecké práce
  V době vašeho ubytování u nás můžete tyto služby využít ve zvýhodněném termínovém a cenovém režimu.
  4.9.2019

  Zajímavé akce v okolí Penzionu Rita 2023

  Zde najdete seznam akcí v blízkém okolí s možností ubytování. Po vyplnění rezervace Vás budeme kntaktovat.
  Zajímavé akce v okolí s možností ubytování v Penzionu Rita. Po vyplnění rezervace Vás budeme kontaktovat
  29.8.2019